Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Мінфіну «Про затвердження порядку обміну інформацією з питань фінансового моніторингу»

21.04.2021

Державна служба фінансового моніторингу України оприлюднила проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження порядку обміну інформацією з питань фінансового моніторингу».

Проектом наказу передбачено встановлення порядку інформаційної взаємодії суб’єктів первинного фінансового моніторингу та Державної служби фінансового моніторингу України, порядку створення особистого кабінету суб’єкта первинного фінансового моніторингу та доступу до е-кабінету системи фінансового моніторингу, а також визначення форматів, структур, реквізитів повідомлень, вимог для їх заповнення, візуальних форм повідомлень.

Пропозиції та зауваження до змісту регуляторного акта учасники АФІ можуть направляти до Асоціації будь-яким зручним шляхом до 17 травня 2021 року, зокрема на електронну адресу welcome@afi.org.ua, або до 20 травня 2021 року на електронні адреси: infomf@minfin.gov.ua, inform@dkrp.gov.ua.

Додати коментар

Матеріали на цю тему:

16.08.2017

Держфінмоніторинг запрошує на підвищення кваліфікації з фінансового моніторингу відповідних працівників, а також працівників, залучених до проведення фінансового моніторингу фінансових установ.

28.03.2018

«Академія фінансового моніторингу» запрошує на підвищення кваліфікації з фінмоніторингу відповідальних працівників, а також працівників залучених до проведення фінмоніторингу ломбардів