Представники АФІ взяли участь у робочій зустрічі НБУ з факторинговими компаніями з питань фінмоніторингу

19.11.2020

Представники АФІ взяли участь у робочій зустрічі Національного банку з фінансовими компаніями, які надають послуги з факторингу, щодо фінансового моніторингу. Зустріч відбулася засобами сервісу Zoom.

На зустрічі співробітники Департаменту фінансового моніторингу НБУ Віталій Черняк та Ірина Пряженцева відповіли на практичні питання асоціацій та представників фінансових компаній, які були озвучені учасниками дискусії «з руки» та направлені компаніями в письмовому вигляді.

Також представники Національного банку підтримали ініціативу Асоціації учасників колекторського бізнесу щодо підготовки асоціаціями схематичного зображення процесів, що здійснюються компаніями при наданні фінансової послуги факторингу. Зазначений алгоритм діяльності представники НБУ планують використати для визначення необхідності внесення змін до Положення про здійснення установами фінансового моніторингу, затвердженого Постановою Правління Національного банку від 28 липня 2020 року № 107 щодо особливостей здійснення фінансового моніторингу факторинговими компаніями та при погодженні таких змін (у випадку визначення їх доцільності) з Державною службою фінансового моніторингу України.

Після отримання АФІ від Національного банку таблиці з питаннями та відповідями, які прозвучали на робочій зустрічі, вона буде надана членам Асоціації.

Додати коментар

Матеріали на цю тему:

18.11.2020

Національний банк запрошує представників фінансових установ та членів асоціацій узяти участь у робочій зустрічі з факторинговими компаніями з питань організації та здійснення фінансового моніторингу.

21.11.2020

Представники АФІ взяли участь у онлайн-конференції «Дорожня карта розвитку ринку факторингу в Україні», яка була організована Офісом розвитку малого та середнього підприємництва/SME.DO 19-20 листопада 2020 року.