Представники АФІ взяли участь в обговоренні проєкту положення щодо застосування НБУ заходів впливу на ринках фінпослуг

13.01.2021

Представники АФІ взяли участь у нараді щодо обговорення проєкту Положення про застосування Національним банком заходів впливу у сфері державного регулювання діяльності на ринках небанківських фінансових послуг, доопрацьованого за результатами опрацювання зауважень і пропозицій, отриманих у ході його оприлюднення. Нарада відбулася сьогодні, 13 січня засобами сервісу Zoom.

Нагадаємо, проєкт був оприлюднений для громадського обговорення 16 вересня 2020 року. Громадське обговорення тривало до 19 жовтня 2020 року.

Нарада проводилася за участі представників профільних департаментів Національного банку.

Додати коментар

Матеріали на цю тему:

15.10.2020

15 жовтня за ініціативи АФІ відбулася Zoom конференція, на якій фінансові компанії обговорили Положення про застосування Національним банком України заходів впливу у сфері державного регулювання діяльності на ринках небанківських фінансових послуг.

12.10.2020

15 жовтня 2020 року о 15:00 відбудеться Zoom конференція, на якій буде обговорюватися Положення про застосування Національним банком України заходів впливу у сфері державного регулювання діяльності на ринках небанківських фінансових послуг.