Представники ОФУ взяли участь у робочій нараді НБУ з питань управління непроданими активами банків

15.04.2019

Співробітники та члени асоціації «Об’єднання фінансових установ» взяли участь у робочій нараді з питань передачі непроданих активів банків, строк ліквідації яких закінчився, управляючим компаніям. Робоча нарада відбувалася у Національному банку.

У Нацбанку нагадали, що, згідно Закону «Про банки і банківську діяльність», у разі, якщо на момент закінчення строку ліквідації залишилися непроданими активи банку і негайний продаж матиме наслідком істотну втрату їх вартості, такі активи передаються в управління визначеній НБУ юридичній особі (управителю), яка зобов’язана вживати заходів щодо продовження погашення заборгованості кредиторам банку за рахунок отриманих активів.

Управителі визначаються Національним банком за результатами конкурсу.

Непродані активи банків, більшість з яких це майнові права за кредитами та дебіторська заборгованість, на сьогодні передані в управління.

З метою підвищення управління такими активами НБУ має на меті провести конкурси з визначення нових управителів.  За для цього на робочу нараду й були запрошені учасники небанківського фінансового ринку.

Теги: 

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

12.10.2018

Нежиттєздатну модель мають, переважно, малі та середні банки

30.10.2018

Блог Сергея Носенко, старшего управляющего директора International Investment Partners LLC, основателя общественной организации «Розвиток» на LB.ua

16.02.2018

ОФУ рекомендує усім управителям ФФБ перевірити, чи відповідає кредитний рейтинг банку, в якому зберігаються кошти оперативного резерву, інвестиційному рівню