Президент ОФУ Д. Кравченко обраний співголовою Комітету СУП з розвитку небанківського фінсектору

01.10.2018

24 вересня відбулося перше засідання новоствореного Комітету Спілки українських підприємців (СУП) – Комітету з розвитку небанківського фінансового сектору.

На засіданні обрали керівництво Комітету. Зокрема, співголовами стали президент ОФУ Дмитро Кравченко та голова правління «СК «КД Життя» Віталій Коваленко. Секретарем обрали Марію Грабовську, яка представляє ФК «Нерухомість-Інвест».

Комітет з розвитку небанківського фінансового сектору СУП створили з метою обговорення та вирішення нагальних питань сфери небанківської фінансової галузі. Основною метою створення комітету є глибоке, комплексне та фахове дослідження всіх питань, що відносяться до створення сприятливих умов для розвитку небанківського фінансового сектору та фондового ринку. Діяльність комітету буде направлена на:

• Підтримку реформування небанківської фінансової галузі та ринку цінних паперів, а також сприяння їх розвитку.

• Вивчення, дослідження, розробка та сприяння впровадженню нових технологій на фінансовому та фондових ринках.

• Сприяння зростанню економіки України та підвищенню престижу України та світовій бізнес-арені.

Також, під час засідання було затверджено порядок діяльності та сформовано позицію щодо проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо консолідації функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» №2413а.

Учасники підтримують необхідність реформування державного регулювання та нагляду за небанківським фінансовим ринком для сприяння його стабільності і розвитку. Водночас, реформи у цій сфері повинні бути виваженими і збалансованими між цілями державної політики, інтересами українських фінансових установ та споживачами їхніх послуг.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

06.12.2017

Ми не виступаємо «за» чи «проти» СПЛІТу або реформи. Ми наполягаємо на такій «дрібниці», як вдумливий і виважений підхід до того, що ми робимо.

06.09.2018

ОФУ у четвер взяло участь в круглому столі «Обов'язкове страхування в Україні: шляхи до ефективної системи»

08.10.2018

Руководитель департамента бизнес-развития и правового обеспечения компании iCredit Ukraine Елена Крижановская проанализировала риски принятия СПЛИТа для небанковского финрынка