Президент підписав закон № 6027-д про відновлення кредитування

01.11.2018

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 6027-д «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування». Про це він сказав під час зустрічі з представниками українського бізнесу, яка відбулася 31 жовтня.

Закон дозволить зменшити ризики кредиторів при здійсненні кредитних операцій, а це, в свою чергу, полегшить доступ суб'єктів господарювання та фізичних осіб до використання банківських позик.

Також передбачається, що будуть захищені права кредитора-іпотекодержателя, документ юридично убезпечить інститут поруки.

Крім того, банки та небанківські установи зможуть отримувати важливу для кредитних відносин інформацію про позичальника. Стане неможливим відчуження предмета іпотеки без згоди банку-кредитора.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла Закон № 6027-д про відновлення кредитування в липні цього року. За проголосували 239 народних депутатів.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

16.06.2017

В Україні половина фінансових компаній та ломбардів не отримали відповідні ліцензії, за якими вони мають працювати з 10 червня 2017 року.

21.06.2017

21 червня у прес-центрі інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» відбулася прес-конференція на тему: «Як зробити кредити дешевшими: що цьому заважає і який вихід?».

05.07.2017

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг звертає увагу тих компаній, які вже отримали ліцензії на провадження г