Регулятори фінринку підписали стратегію розвитку фінансового сектору України до 2025 р.

16.01.2020

Національний банк спільно з Міністерством фінансів, Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг та Фондом гарантування вкладів фізичних осіб провели Щорічну зустріч з клієнтами та партнерами, в рамках якої вони презентували та підписали Стратегію розвитку фінансового сектору України до 2025 року. Зустріч відбулася 16 січня цього року.

Метою Стратегії є забезпечення подальшого реформування та розвитку фінансового сектору України відповідно до провідних міжнародних практик та імплементації заходів, передбачених Угодою про асоціацію між Україною та ЄС та іншими міжнародними зобов’язаннями України.

Стратегія передбачає розвиток фінансового сектору за п’ятьма основними напрямами:

• зміцнення фінансової стабільності;

• сприяння макроекономічному розвитку та зростанню економіки;

• розвиток фінансових ринків;

• розширення фінансової інклюзії;

• впровадження інновацій у фінансовому секторі.

Крім презентації Стратегії під час зустрічі відбулась панельна дискусія за участю представників регуляторів - розробників Стратегії (НБУ, МФУ, НКЦПФР, НКФП, ФГВФО) та сесія питань і відповідей.

Стратегія розвитку фінансового сектору України до 2025 року (завантажити).

 

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

23.05.2020

Національний банк, Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, Міністерство цифровий трансформації і фінансові регулятори готують доопрацювання до Стратегії розвитку фінансового сектора України до 2025 року.

21.12.2017

В 2019 році в Україні запустять єдиний стандарт звітності для компаній, які працюють на фінансовому ринку

14.09.2017

Генеральний директор Об’єднання фінансових установ Вікторія Волковська прокоментувала законопроект про створення інституту фінансового омбудсмена в Україні.