Тренінг на тему «Подання фінансової звітності в форматі iXBRL до Центру збору фінансової звітності»

19.04.2021

Національний банк України проінформував АФІ, що 22.04.2021 об 11.00 за підтримки Проекту «Трансформація фінансового сектору в Україні» (USAID/FST) відбудеться черговий тренінг на тему «Подання фінансової звітності в форматі iXBRL до Центру збору фінансової звітності».

Тренінг буде проводитись онлайн на платформі Webex за посиланням: https://dai.webex.com/dai/j.php?MTID=mb9b318f1340c7e1c78fa4b9d819798ea

На тренінг запрошуються представники всіх суб’єктів, які зобов’язані подавати фінансову звітність в єдиному електронному форматі за Таксономією UA XBRL МСФЗ.

Попередня реєстрація на тренінг проводитись не буде. Посилання на участь у тренінгу буде доступне усім бажаючим. Інструкція по налаштуванню Webex надається у додатку, який розміщено на гугл-диску АФІ (файл CiscoWebex_instr.docx.)

Також інформація про проведення тренінгу розміщена на офіційному вебсайті Системи фінансової звітності та на офіційному вебсайті НБУ в розділі Таксономія МСФЗ підрозділ «Інформаційні матеріали та роз’яснення».

АФІ нагадує, що фінансову звітність на основі таксономії фінансової звітності за міжнародними стандартами повинні подавати всі учасники АФІ, відповідно до норм встановлених Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та з урахуванням вимог Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 р. № 419.

Додати коментар