У Дніпрі відбудеться семінар на тему виявлення корупційних доходів

23.03.2018

30 березня 2018 року з 9:00 до 17:45 у м. Дніпро відбудеться семінар для представників фінансових установ, діяльність яких здійснюється під наглядом Нацкомфінпослуг (страхові компанії, кредитні спілки тощо), на тему «Виявлення корупційних доходів».

Реєстраційну форму, яку потрібно заповнити представникам фінансових установ для участі у даному семінарі, знаходиться тут.

Участь у вказаному семінарі є безкоштовною!

Нагадаємо, це буде черговий семінар із серії заходів, які Національне антикорупційне бюро України запланувало провести в 2018 році у найбільших містах України.

Вказані семінари будуть проведені за підтримки міжнародних організацій та Європейського союзу. Участь у семінарі візьмуть працівники Національного антикорупційного бюро України, Національного банку України, Державної служби фінансового моніторингу України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку і Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Семінари планується провести на базі таких регіонів: у лютому – у Харкові, у березні – у Дніпрі, у травні – у Львові, у червні – в Одесі та у вересні – у Києві. Орієнтовний розклад проведення Форум – тренінгів «Виявлення корупційних доходів» додається.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

19.01.2018

Эксклюзивное интервью агентству Интерфакс-Украина члена Нацкомфинуслуг Александра Залетова

12.02.2018

Семінари НАБУ будуть проведені за підтримки міжнародних організацій та ЄС

12.02.2018

ОФУ запропонувало Нацкомфінпослуг організувати робочу зустріч або практичний семінар для спільного тестування модуля звітності КІС та одержання відповідей на питання фінринку