У Нацкомфінпослуг обговорили доопрацьовані додаткові вимоги до кредитних договорів

24.07.2019

У Нацкомфінпослуг відбулося відкрите обговорення доопрацьованого проекту розпорядження Комісії «Про затвердження додаткових вимог до договорів про надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту».

В обговоренні взяли участь: представники Асоціації «Об’єднання фінансових установ» (ОФУ), Національної асоціації кредитних спілок України (НАКСУ), Всеукраїнської асоціації кредитних спілок (ВАКС), члени та співробітники Нацкомфінпослуг і, що дуже приємно, чимала кількість представників фінансових компаній, які активно займаються онлайн-кредитуванням.

Як виявилося, представники фінансових компаній ретельно та професійно опрацювали запропонований проект розпорядження. Відповідно, під час обговорення вони активно надавали Нацкомфінпослуг свої пропозиції та аргументували їх.

Особливо слід відзначити фінкомпанії CCloan, Forza Credit, Moneyveo та ін., які надзвичайно професійно та з урахуванням великого практичного досвіду виклали присутнім своє бачення додаткових вимог до договорів.

Наступним кроком у роботі над проектом, який сьогодні обговорювали, стане повторне його оприлюднення на сайті Нацкомфінпослуг з урахуванням висловлених пропозицій та побажань обох сторін – регулятора та учасників ринку - та подальше його прийняття.

Додати коментар

Поділитися: