Учасники фінринку готові приймати участь у розробці нової концепції його реформування

27.11.2018

Ми живемо в непростий час, коли розвиток економіки і реформування фінансових ринків поступається в першочерговості питанням національної безпеки.

Заплановане голосування по законопроекту № 2413а (СПЛІТ) в четвер, 22 листопада не відбулося. І тепер невідомо коли відбудеться.

У будь-якому разі, разом з іншими учасниками фінансового ринку ми впевнені, що більшість народних депутатів прислухалися до наших аргументів і не підтримали б «реформу заради реформи» навіть у випадку винесення законопроекту на голосування у Верховній Раді.

Зі свого боку, ми ще раз наголошуємо, що небанківський фінансовий ринок не проти реформи. Ми готові за участю всіх (!) зацікавлених сторін брати участь в розробці концепції реальної реформи фінансового ринку. Реформи, яка б стимулювала розвиток українського фінансового ринку, його стабільність і прогнозованість. І, що ще не менш важливо, дієвий захист прав і інтересів як його споживачів, так і надавачів фінансових послуг.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

02.10.2018

Сьогодні на засіданні Комітету ВР з питань фінансової політики і банківської діяльності депутати проголосували за передачу в парламент для розгляду у другому читанні та прийняття в цілому законопроекту №2413а

21.11.2018

22 ноября в зал Верховной Рады выносится законопроект № 2413а (СПЛИТ)

10.09.2019

Небанківський фінансовий ринок представив концепцію реформування нагляду, яка буде допомагати досягненню показників економічного зростання, заявлених президентом