Уряд дозволив функціонування всіх видів фінустанов під час карантину

02.04.2020

Кабінет Міністрів прийняв рішення внести зміни до Постанови КМУ № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», які розширюють перелік дозволеної під час карантину господарської діяльності. Про це повідомляється на сайті Уряду.

Крім того, КМУ надав рекомендації для бізнесу з метою посилення контролю за дотриманням санітарних і протиепідемічних вимог.

Так, серед іншого, під час карантину дозволено функціонування усіх видів фінансових установ, у тому числі ломбардів і кредитних спілок.

«Ми працюємо над тим, щоб в умовах карантину забезпечити оптимальне функціонування ключових для країни галузей. Прийняті зміни пом’якшують умови ведення бізнесу, активізують аграрні компанії для проведення весняної посівної кампанії, спрощують доступ населення до фінансових ресурсів та посилюють виконання запроваджених протиепідемічних заходів», - прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Зі свого боку, АФІ наполегливо рекомендує усім фінансовим установам, які відновлять свою роботу, максимально дотримуватися протиепідемічних заходів як під час спілкування один з одним в офісах, так і під час спілкування з клієнтами. 

Також Асоціація висловлює щиру подяку усім, хто брав активну участь у напрацюванні та узгодженні прийнятих змін до Постанови.

Додати коментар

Матеріали на цю тему:

09.12.2020

Діяльність з надання фінансових послуг та діяльність фінансових установ на період дії карантину не забороняється, у тому числі й у вихідні дні.

06.04.2020

Нацкомфінпослуг опублікувала детальну інформацію щодо роботи фінустанов в умовах дії обмежувальних заходів.