В Нацкомфінпослуг обговорили можливі критерії оцінки ступеня ризику від діяльності на ринках фінпослуг

06.02.2018

Об’єднання фінансових установ взяло участь у робочій нараді з обговорення проекту Постанови Кабінету Міністрів «Критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері ринків фінансових послуг та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Нацкомфінпослуг», яка відбулася у конференц-залі регулятора 6 лютого 2018 року.

У ході обговорення проекту, від імені свої учасників ОФУ висловило зауваження відносно того, що у документі доцільно було б урахувати спеціальне законодавство та особливості кожного виду фінансових послуг.

«Діяльність різних учасників фінансового ринку, тих же кредитних союзів, страхових компаній, ФФБ та інших суттєво відрізняється у критеріях оцінки ступеня ризику. Тому уніфікувати ці критерії, як пропонується сьогодні у проекті, дуже складно», - зауважила генеральний директор ОФУ Вікторія Волковська.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

12.02.2018

За результатами обговорення проекту Постанови Кабміну про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері ринків фінпослуг ОФУ підготувало та надало до Нацкомфінпослуг свої пропозиції

16.02.2018

Ризик фінансових установ визначатимуть за чотирма критеріями

01.02.2018

1 лютого представники Об՚єднання фінансових установ взяли участь у відкритому засіданні Нацкомфінпослуг