Відбувся семінар АФІ, присвячений Спліту

01.11.2019

31 жовтня відбувся семінар АФІ, присвячений прийняттю закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» (Спліт). Захід відбувся в партнерстві зі ‎StockWorld.

Спікерами семінару виступили: Олександр Бевз, директор департаменту ліцензування НБУ, Ольга Лобайчук, начальник управління захисту прав споживачів фінансових послуг НБУ, Олена Оніщук, керівник проектів та програм департаменту стратегії та розвитку НБУ, Вікторія Волковська, генеральний директор АФІ та Юрій Берестовський, начальник відділу методології АФІ.

Відмітимо, що семінар був не надто стандартним та позбавленим формальностей. Скоріше, це була зустріч-знайомство, під час якої представники НБУ розповіли присутнім про свої плани щодо майбутнього регулювання фінансових компаній та доопрацювання нормативно-правових актів, що регулюють їх діяльність, у тому числі закону про фінансові послуги.

Після цього учасники ринку мали змогу задати представникам НБУ питання, які виникають у них в процесі діяльності.

Під час розмови і фінансові компанії, і представники Національного банку погодились і сприйняли те, що наразі є окремі питання діяльності фінансових компаній, на які поки що немає відповідей. І добре, що НБУ пообіцяв взяти їх на замітку та уважно підійти до їх вивчення, а фінансові компанії висловили готовність активно долучитись до роботи по зазначеним питанням.

У другій частині семінару учасники ринку більш детально ознайомилися з деякими положеннями законів про Спліт та про захист прав споживачів фінансових послуг.

АФІ дякує усім спікерам та представникам ринку за участь у семінарі. І окрема подяка усім за конструктивну, професійну, відкриту та комфортну розмову, яка в результаті у нас вийшла.

Презентація НБУ (завантажити)

Презентація В. Волковської (завантажити)

Презентація Ю. Берестовського (завантажити)

Презентація FinMaas (завантажити)

Презентація StockWorld (завантажити)

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

03.01.2018

Колонка генерального директора Объединения Финансовых Учреждений Виктории Волковской на Лига.Финансы

30.10.2018

Блог Сергея Носенко, старшего управляющего директора International Investment Partners LLC, основателя общественной организации «Розвиток» на LB.ua