Відбувся семінар АФІ з питань факторингових операцій в фінкомпаніях

24.01.2020

23 січня відбувся спільний семінар АФІ та платформи Stockworld на тему «Факторингові операції в фінкомпаніях».

Завданням, яке ставили перед собою організатори семінару, було розгляд факторингу зі всіх сторін: регулювання факторингових операцій на рівні законодавства, нюанси їх обліку та аудиту, практика проведення факторингових операцій, судова практика.

Так, фахівці АФІ Юрій Берестовський та Владислав Жигінас коротко нагадали присутнім, які законодавчі акти та як саме регулюють проведення факторингових операцій, а також розібрали ключові умови договору факторингу.

Досить детально на свої темі – «Фінансовий облік факторингових операцій згідно МСФЗ» зупинився аудитор, директор ТОВ «Максимум-Аудит» Василь Марченко.

Зокрема, він розповів про методики оцінки фінансових активів, правила розкриття інформації про права вимоги у фінансовій звітності, привів приклади розрахунків важливих показників по факторинговим операціям та багато ін.

Доповідь В. Марченка викликала дуже жвавий інтерес у присутніх: вони задавали багато питань та отримували важливі практичні поради.

У свою чергу, керівник ФК «Кредитон» Костянтин Денисенко розповів учасникам семінару про практику проведення факторингових операцій, а

приватний виконавець, яка представляла «Юридичну компанію «ФАКТ» Ольга Юхименко розкрила нюанси виконавчих впроваджень з факторингом.

Також на семінарі виступили представник компанії CaseWare, який розповів про варіанти автоматизації при складанні фінансової звітності за МСФО, та представник проекту iPay.ua Станіслав Мошкін, який надав присутнім практичні рекомендації зі збільшення обсягу погашення кредитів.

ПРЕЗЕНТАЦІЇ

Факторинг: найголовніше за півгодини

Фінансовий облік факторингових операцій згідно МСФЗ

Факторинг і примусове виконання рішень

Автоматизація при складанні фінансової звітності за МСФО

Практичні рекомендації зі збільшення обсягу погашення кредитів

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

16.01.2020

АСОЦІАЦІЯ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ

запрошує взяти участь у семінарі

«ФАКТОРИНГОВІ ОПЕРАЦІЇ В ФІНКОМПАНІЯХ»

Дата проведення семінару: 23 січня 2020 року.

29.10.2018

Об'єднання фінансових установ запрошує взяти участь у семінарі

«ВЕРИФІКАЦІЯ ПРИ ОНЛАЙН-КРЕДИТУВАННІ. АУДИТ ФІНКОМПАНІЙ»

Дата проведення семінару: 31 жовтня 2018 року.

31.01.2019

30 січня відбувся семінар Об’єднання фінансових установ «Спліт. Аудит. Електронні договори»