ВР розглянула та схвалила кандидатуру К. Шевченка на посаду голови НБУ

16.07.2020

Сьогодні, 16 липня, Верховна Рада розглянула та схвалила кандидатуру Кирила Шевченка на посаду голови НБУ. За це рішення проголосували 332 народних депутатів.

Призначення Шевченка на посаду голови НБУ підтримали депутати фракцій «Слуги народу», «Опозиційний блок — За життя» та «Батьківщина», а також груп «Довіра» та «За майбутнє».

Водночас, фракції «Голос» та «Європейська солідарність» утримались.

«По-перше, безумовно, я підтримую політику НБУ спрямовану на забезпечення макроекономічної стабільності. У цьому продемонстрував свою ефективність інструмент інфляційного таргетування. Проте, в теперішніх умовах цей інструмент має відповідати не лише макрофінансової стабільності, а й створенню умов подальшого економічного зростання країни.

По-друге, НБУ далі буде продовжувати заходи щодо посилення фінансової стійкості банків. У тому числі треба підсилити роботу з часткою проблемних кредитів у банківській системі, яка сьогодні становить 48%. Проте, я лишаюся оптимістом», — повідомив новий голова НБУ під час виступу у ВР.

Учора ввечері Президент Зеленський передав на розгляд у ВР проєкт Постанови №3857 про призначення Шевченка на посаду Голови НБУ. Комітет ВР з питань фінансів сьогодні зранку схвалив кандидатуру Шевченка на посаду Голови НБУ.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

30.10.2018

Блог Сергея Носенко, старшего управляющего директора International Investment Partners LLC, основателя общественной организации «Розвиток» на LB.ua