З Днем незалежності України!

24.08.2017

Об’єднання Фінансових Установ щиро вітає усіх з 26-ю річницею незалежності України! Наразі Україна переживає скрутні часи – противоборство на Сході, нестабільність в політиці та економіці. Однак, усі ці труднощі нас тільки об’єднують і роблять міцнішими. За 26 років ми стали більш патріотичними, в країні стала частіше лунати українська мова, ми почали цікавитися своєю історією й згордістю говорити «Слава Україні!».

Сьогодні Україну знає цілий світ. Нас знають, нас підтримують, нами пишаються. Однак цього замало. Нам потрібно зробити так, аби наша держава стала справді економічно, ресурсно та територіально незалежною. Ми повинні постійно підвищувати свій професіоналізм, розвиватися як незалежні особистості, плекати в собі патріотизм і любов до своєї країни. Все це дозволить нам підвищити якість нашої держави. Ми маємо перетворити Україні на квітучу європейську та демократичну країну, громадяни якої будуть довіряти державі й пишатися тим, що вони живуть у ній, а не за кордоном.

Фінансовий сектор також може долучитися до цих процесів. Адже захищенність зароблених та накопичених громадянами коштів – важливий показник успішності держави. Тому ми всі повинні докласти зусиль, щоб фінансова система України процвітала, а громадяни країни мали достейне життя й віру в майбутнє!

Зі святом Вас, дорогі співвітчизники! З Днем незалежності!

З повагою,
генеральний директор ОФУ Вікторія Волковська

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

03.07.2017

30 червня 2017 року Об’єднання фінансових установ (ОФУ) провело дружню зустріч з представниками фінансових компаній, які протягом останніх місяців активно брали участь у заходах Об’єднання, надавали свої пропозиції та скористалися його рекомендаціями.

 

 

26.12.2018

Напередодні новорічних свят усі традиційно підводять підсумки року