Зареєстровано розпорядження Нацкомфінпослуг про нормативи для фінустанов, які надають гарантії

28.10.2019

Розпорядження Нацкомфінпослуг від 30 травня 2019 р. № 980 «Про затвердження Положення про обов'язкові фінансові нормативи та вимоги, що обмежують ризики за операціями з фінансовими активами фінансових установ, що отримали ліцензію на здійснення господарської діяльності з надання гарантій та поручительств» зареєстроване в Міністерстві юстиції 15 жовтня 2019 р. за № 1113/34084. Про це повідомляється на сайті регулятора.

Розпорядження набирає чинності через три місяці з дня його офіційного опублікування.

Пунктом 4 розпорядження передбачено, що фінансові установи, які отримали ліцензію на здійснення господарської діяльності з надання гарантій та поручительств, мають привести свою діяльність у відповідність до вимог Положення про обов’язкові фінансові нормативи та вимоги, що обмежують ризики за операціями з фінансовими активами фінансових установ, що отримали ліцензію на здійснення господарської діяльності з надання гарантій та поручительств, затвердженого цим розпорядженням, протягом трьох місяців з дня набрання цим розпорядженням чинності.

Реалізація положень розпорядження дозволить забезпечити стабільність діяльності фінансових установ, що отримали ліцензію на здійснення господарської діяльності з надання гарантій та поручительств, запобігання можливим втратам капіталу та виконання зобов’язань перед клієнтами.

Додати коментар

Поділитися: 

Матеріали на цю тему:

26.06.2018

Нацкомфінпослуг оприлюднила на своєму сайті проект розпорядження «Про затвердження змін до професійних вимог керівників та головних бухгалтерів фінансових установ»