Відповіді на найчастіші питання щодо ліцензування, відповідно до роз’яснень НБУ

Чи необхідно подавати анкету керівника небанківської установи щодо членів наглядової ради небанківської установи? Так, щодо кожного з членів наглядової ради небанківської установи необхідно подавати анкету керівника, оскільки члени ради небанківської установи (наглядової, спостережної) відносяться до керівників небанківської установи (відповідно до підпункту 9 пункту 2 Положення № 297). Чи може небанківська установа, яка отримала ліцензію на переказ […]