Компанія «Укр Кредит Фінанс» (ТМ CreditKasa, «НаВсе») однією з перших мікрофінансових організацій України запровадила рішення на базі штучного інтелекту для боротьби з шахрайством.

«Безпека клієнтів – одна з основних засад компанії. Тому керівництво «Укр Кредит Фінанс» профінансувало запуск проривної для ринку технології розпізнавання особистості Liveness detection», – відзначає прес-служба компанії.

Як стверджують в «Укр Кредит Фінанс», для користувача продуктів компанії нічого не змінилось. Все так само просто, як і раніше. Як в телефонах, так і планшетах, ноутбуках, комп’ютерах. Все що потрібно користувачу – це декілька секунд подивитися в камеру його пристрою й програма звірить його обличчя з попередньо внесеними в систему даними.

Особливість такого захисту полягає в тому, що не можна завантажити файл / надати підробне фото, оскільки перевірка відбувається в режимі реального часу, а програма зчитує динамічне обличчя (поворот голови, моргання та ін.).

Алгоритм одночасно зчитує величезну кількість факторів, і шахраї не в змозі його обійти.

Спеціалісти FaceTec – компанії розробника технології – стверджують, що їх програма спокійно може викрити шахрая у масці чи гримі. Технологія заблокує афериста, який спробує отримати доступ до персональних даних під час сну людини.

Цю систему від компанії FaceTec вже використовують багато європейських та американських банків, а також Міністерство внутрішньої безпеки США.

Фото: facetec.com