Вступ до АФІ

Шановні колеги!

Ми прагнемо об’єднати зусилля учасників ринку і разом вести відкритий та конструктивний діалог між ринком та регулятором.
Наша ціль – це зрілі, прозорі та дружні відносини бізнесу і регулятора, який має виступати як захисником бізнесу, так і справедливим арбітром.
Асоціація фінансових інституцій (АФІ) пропонує спільно розробляти реальні і зрозумілі правила та разом опрацьовувати законодавчі ініціативи і зміни у нормативно-правових актах.

Детальніше про АФІ>>

Члени нашої Асоціації беруть участь у розробці та опрацюванні законодавчих ініціатив і змін у нормативно-правовому регулюванні, у навчальних заходах, які організовує ОФУ, та отримують методичну й інформаційну підтримку.

Положення про членство в АФІ>>

Членство в АФІ не передбачає сплати членських внесків.
Якщо ви готові приєднатись до нас, будь-ласка, заповніть

АНКЕТУ і ЗАЯВУ.

Прохання надіслати скан заповненої та підписаної заяви на адресу: welcome@afi.org.ua. Тільки при наявності документів, правління асоціації розглядає заяву на членство в АФІ

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА РИНКУ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ ЧЛЕНІВ АФІ 

Правила поведінки на ринку фінансових послуг членів АФІ є внутрішнім документом Асоціації, що має на меті встановлення вимог, спрямованих на безумовне дотримання її членами законодавства про фінансові послуги та підвищення довіри споживачів фінансових послуг до діяльності небанківських фінансових установ.

В разі виникнення запитань пишіть нам на адресу: welcome@afi.org.ua або телефонуйте за номером (044) 339-98-93.