Шановні колеги та партнери, компанія Moneyveo – лідер ринку онлайн-кредитування України, оголошує про запуск пілотної програми навчання «Ефективне стягнення простроченої заборгованості» на базі внутрішнього освітнього хабу Академії бізнес освіти Education Lab.

За сім років лідерства на ринку мікрокредитування України фахівці компанії детально, на практиці вивчили процес стягнення і його локальну специфіку. А досвід і компетенції команди Moneyveo дозволили вийти за рамки внутрішніх програм навчання.

Сьогодні компанія готова запропонувати ринку по-справжньому індивідуальний підхід до навчання використання інструментів управління заборгованістю і вирішення ключових завдань бізнесу в рамках унікального авторського експертно-практичного курсу «Ефективне стягнення простроченої заборгованості».

Мета курсу – оволодіти знаннями, отримати практичні вміння і закріпити навички використання інструментів, що підвищують ефективність стягнення простроченої заборгованості на кожному з етапів процесу.

Аудиторія курсу: співробітники банків і фінансових установ, колекторських агентств, МФО, компаній, які стикаються з питаннями стягнення заборгованості.

Формат навчання: авторська програма навчання, посилена інтерактивною методикою формування і закріпленням практичних навичок, – 80% практика, 20% теорія.

Тривалість курсу: 3 робочих дні.

Зареєструватися на курс «Ефективне стягнення простроченої заборгованості» можна перейшовши за посиланням: https://cutt.ly/xfAba1f.