Центр бiзнес-стратегiй «Перспектива» та Ліга страхових організацій України запрошують до участі у XХІ-ому Міжнародному фінансовому форумі, що відбудеться 15-18 вересня 2021р. у м. Одеса.

Щорічно о цій оксамитовій порі, на березі моря, в атмосфері професійного, щирого та відвертого спілкування ключових гравців фінансових ринків будуть обговорюватися актуальні питання стану бізнесу, тенденції та прогнози щодо майбутніх макроекономічних викликів, відпрацьовуватися сценарні моделі оптимальної ринкової поведінки.

Впродовж двох робочих днів Форуму пройдуть декілька сесій, де їх учасники разом із представниками, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національного банку України, авторитетними фахівцями та експертами-макроекономістами, керівниками фінансових, страхових та інших компаній, що працюють на фінансовому ринку, зможуть як висловити свою точку зору, так і отримати важливу та своєчасну інформацію, закріпити наявні бізнес-зв’язки та започаткувати нові.

Минуло вже більше року із моменту передачі Національному банку України функції регулятора фінансових ринків. Саме час робити перші висновки, підводити підсумки втрат та здобутків, вносити необхідні корективи у маркетингові стратегії бізнесів.

Наразі сформований проєкт Програми майбутнього Форуму. Враховуючи пропозиції та побажання його постійних учасників, до обговорення вже заплановано багато важливих та актуальних питань.

Розраховуємо також на Ваші пропозиції та побажання щодо Програми та порядку денного Форуму.

У разі, якщо у Вас буде бажання презентувати учасникам технології, продукти та послуги Вашої компанії, Оргкомітет Форуму із задоволення надасть Вам необхідні додаткові матеріали та технічну підтримку.

Сподіваємось 16 -17 вересня 2021 року бачити Вас серед учасників та спікерів ХХІ-го Міжнародного фінансового форуму, тих, хто активно долучиться до дискусій, обговорень та пошуку нових креативних рішень.

З програмою Форуму можна ознайомитись тут .

Заявку на участь можна скачати тут .

Додати коментар